Šľapky, Sandály


Červené šľapky

11,90 € Bez DPH: 9,92 €

Krásne a trendy červené šľapky medzi prst, pohodlné a na leto ako stvorené.Pre maximálne pohodlie počas chôdze nohu pridržiava nastaviteľný remienok.Materiál podošva: syntetikaMateriál zvršok: sy..

Hnedé šľapky

11,90 € Bez DPH: 9,92 €

Krásne a trendy hnedé šľapky, pohodlné a na leto ako stvorené.Pre maximálne pohodlie počas chôdze nohu pridržiavajú 2 nastaviteľné remienky.Materiál podošva: syntetikaMateriál zvršok: eko semišVý..

Čierne sandále

18,90 € Bez DPH: 15,75 €

Krásne, pohodlné a trendy sandále.Spredu prepletená gumička krásne spevní.Materiál podošva: syntetikaMateriál zvršok: eko semišVýška: 2,5cmUdávaná vnútorná dĺžka závisí od strihu a materiálu obuvi, kd..

Čierne šľapky

11,90 € Bez DPH: 9,92 €

Krásne a trendy čierné šľapky, pohodlné a na leto ako stvorené.Pre maximálne pohodlie počas chôdze nohu pridržiavajú 2 nastaviteľné remienky.Materiál podošva: syntetikaMateriál zvršok: eko semišV..

Perleťkové šľapky

11,90 € Bez DPH: 9,92 €

Krásne a trendy perleťkové šľapky, pohodlné a na leto ako stvorené.Pre maximálne pohodlie počas chôdze nohu pridržiavajú 2 nastaviteľné remienky.Materiál podošva: syntetikaMateriál zvršok: eko se..

Neónové šľapky

11,90 € Bez DPH: 9,92 €

Krásne a trendy ružové neónové šľapky, pohodlné a na leto ako stvorené.Pre maximálne pohodlie počas chôdze nohu pridržiavajú 2 nastaviteľné remienky.Materiál podošva: syntetikaMateriál zvršok: sy..

Čierne šľapky SUPER

11,90 € Bez DPH: 9,92 €

Krásne a trendy čierne šľapky SUPER, pohodlné a na leto ako stvorené.Pre maximálne pohodlie počas chôdze nohu pridržiava hrubší remienok.Materiál podošva: syntetikaMateriál zvršok: syntetikaVýška..

Neónové šľapky SUPER

11,90 € Bez DPH: 9,92 €

Krásne a trendy neónové šľapky SUPER, pohodlné a na leto ako stvorené.Pre maximálne pohodlie počas chôdze nohu pridržiava hrubší remienok.Materiál podošva: syntetikaMateriál zvršok: syntetikaVýšk..

Korálové šľapky SUPER

11,90 € Bez DPH: 9,92 €

Krásne a trendy korálové šľapky SUPER, pohodlné a na leto ako stvorené.Pre maximálne pohodlie počas chôdze nohu pridržiava hrubší remienok.Materiál podošva: syntetikaMateriál zvršok: syntetikaVýš..

Šľapky transparentné

12,90 € Bez DPH: 10,75 €

Krásne a trendy neónovo žlté šľapky, pohodlné a na leto ako stvorené.Pre maximálne pohodlie počas chôdze nohu pridržiava hrubši remienok.Materiál podošva: syntetikaMateriál zvršok: syntetikaVýška..

Biele šľapky

11,90 € Bez DPH: 9,92 €

Krásne a trendy biele šľapky, pohodlné a na leto ako stvorené.Pre maximálne pohodlie počas chôdze nohu pridržiavajú 2 remienky.Materiál podošva: syntetikaMateriál zvršok: syntetikaVýška platformy..

Ružové sandále

18,90 € Bez DPH: 15,75 €

Pohodlné a trendy sandále na každú príležitosť. Sandálky majú odhalenú špičku a pätu.Maximálne pohodlie počas celého dňa. Sandále sa zapínajú jemnou prackou na remienku, z vonkajšej strany členka..

Zobrazenie 1 až 12 z 43 (4 stránok)