Bižutéria


Trendy čelenka s perličkami

2,50 € Bez DPH: 2,08 €

Štýlová streborná ozdobná čelenka do vlasov s perlami. Ozdobné čelenky sú momentálne veľmi aktuálnym a horúcim trendom. Týmto zaujímavým detailom krásne doplníte váš celkový vzhľad a budete&..

Čierná ozdobná sponka

4,90 € Bez DPH: 4,08 €

Štýlová čierno - zlatá ozdobná sponka do vlasov.Ozdobné sponky sú momentálne veľmi aktuálnym a horúcim trendom. Týmto zaujímavým detailom krásne doplníte váš celkový vzhľad a budete zaručene..

Ružová ozdobná sponka

4,90 € Bez DPH: 4,08 €

Štýlová ružovo - zlatá ozdobná sponka do vlasov.Ozdobné sponky sú momentálne veľmi aktuálnym a horúcim trendom. Týmto zaujímavým detailom krásne doplníte váš celkový vzhľad a budete zaručene..

Šedá ozdobná sponka

4,90 € Bez DPH: 4,08 €

Štýlová šedo - zlatá ozdobná sponka do vlasov.Ozdobné sponky sú momentálne veľmi aktuálnym a horúcim trendom. Týmto zaujímavým detailom krásne doplníte váš celkový vzhľad a budete zaručene v..

Trendy strapcové náušnice

6,90 € Bez DPH: 5,75 €

Vďaka krásnemu prevedeniu pôsobia náušnice elegantne takže ich môžte doplniť aj do formálnejších outfitov.Trendy náušnice v perleťovom prevedení s čiernými strapcami. Náušnice doplnia každý váš o..

Trendy strapcové náušnice

6,90 € Bez DPH: 5,75 €

Vďaka krásnemu prevedeniu pôsobia náušnice elegantne takže ich môžte doplniť aj do formálnejších outfitov.Trendy náušnice v prevedení s horčicovými strapcami. Náušnice doplnia každý váš outfit a vy bu..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)